1TK Uus SC/APC, FC/APC Fotoelektrilise Converter Diood PIN-Toru, Valguse Vastuvõtja Pea Detektori eriliste Tasuta Shipping

€4.32
On laos
Kiire kohaletoimetamine
Pood:
  • Mudeli Number: Pats Tüüp
  • Brändi Nimi: GONGFENG
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Pistiku Tüüp: SC/APC
  • Kirje Pikkus: 1m

1TK Uus SC/APC, FC/APC Fotoelektrilise Converter Diood PIN-Toru, Valguse Vastuvõtja Pea Detektori eriliste Tasuta Shipping

Omadused ØActive läbimõõt 75µm ØSmall tume praegune ØHigh usaldusväärsuse Rakendused ØCATV Optiline Saada

 

Seotud tooted

Fiber Patch Cord Jumper SMA905-SMA905 Mitmemoodiline 62.5/125 OM1 Duplex GoodFtth 1-15m
€39.89
Tasuta Kohaletoimetamine 5S AI-9 DHL Tasuta Laeva Signalfire Fusion splicer Masin SM & MM RAAMSEADUSEGA OPM Pleisse Masin
€779.61
INTEL E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-SEE E65689-001 0Y3KJN / 0R8H2F SFP+ Transiiveri jaoks X520-DA2 või X520-DA1 850nm 300m 10G multi mode
€9.54
1080P HD-video AHD CVI TVI Fiber optiline konverter, 4-CH HD Video RS485 1080p cvi ahd fiiberoptiliste, et koaksiaal converter
€63.89
10tk fiiberoptiliste Kiire Pistik SC/APC Kaetud Traat Ühenduspesa Ringhäälingu CATV / FTTH,Tasuta Shipping
€8.67
CATV fibra optica FTTH OTH-1015-3mW Micro Optilise Saatja CATV Single-mode fiber optic 47-1000MHz 1550NM koos SC/APC
€126.61
Kiudaineid SC /LC/FC/ST/ APC/UPC Simplex Ühe Mode Fiber Patch Kaabel KS jumper fiber patch cord UUS fibra optica kohandada
€112.74
100tk 7mm fiiberoptiliste Laser Allikas Visuaalne Süü Lokaator Keraamiline lisa
€63.96